Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Športovostrelecký klub Podhradová KošiceHľadať
 
 

Krajská konferencia 2008

Krajská konferencia SSZ pre "Košický kraj", dňa 11.10.2008 v Košiciach

V Košiciach sa dňa 11.10.2008 konala už 4.krajská konferencia SSZ pre "Košický kraj". Celkovo bolo pozvaných 24 delegátov s hlasom rozhodujúcim z členských klubov SSZ a niekoľko hostí. Kľúč pre účasť stanovila "Rada SSZ", kde určila 1 delegáta za klub. U klubov s počtom členov nad 25 boli určení 2 delegáti. Rozhodujúcim bol stav k 31.12.2007. Z celkového počtu sa zúčastnilo konferencie 12 delegátov  s hlasom rozhodujúcim, čím bola konferencia uznášania schopná. Ako hostia sa zúčastnili: prezident SSZ Miloslav Benca a členovia reviznej komisie. Priebeh konferencie sa niesol v príjemnom duchu a po rýchlej prvej tretine, keď už prebehli voľby do príslušných orgánov sa zväčšil priestor na diskusiu, v ktorej p.prezident SSZ odovzdal aj ocenenia za prácu v podobe zlatých, strieborných a bronzových medailí nasledovne:
  1. Zlatá medaila: Mgr.Viera Fodorová, Egon Urbančok, Zdenek Mastilák, František Pavlík
  2. Strieborná medaila: Peter Mešťan
  3. Bronzová medaila: Pavol Ďordik, Ján Senko, Ľudovít Vilusz
V diskusii sa debatovalo na rôzne témy zo streleckou tematikou, ale najviac rezonovala téma okolo mládeže a jej zabezpečenia v ďalšom období. Po ukončení konferencie  ešte krátko zasadal novozvolený výbor pod vedením staronového predsedu Ing.Jozefa Maňa.
Z konferencie vyplynulo nasledovné uznesenie:

 
Uznesenie z krajskej konferencie SSZ pre Košický kraj dňa 11.10.2008 v Košiciach
 Krajská_konferencia_2008_uznesenie.pdf (35.8 kB) (35.8 kB)

 

Posledná aktualizácia

23. 4. 2019

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka