Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Športovostrelecký klub Podhradová KošiceHľadať
 
 

Krajská konferencia 2012

V poradí už 5. krajská konferencia KV SSZ Košice sa konala 6. októbra 2012 už tradične v Košiciach. Zo 17 delegátov, ktorí boli pozvaní sa nakoniec zúčastnilo 14 delegátov, čím bola bez problémov uznášania schopná. Oproti minulej konferencii je to nárast o 2 delegátov. Konferencie sa zúčastnili aj hostia: Miloslav Benca, prezident SSZ a Ľudovít Kováč, viceprezident SSZ. Priebeh konferencie sa riadil podľa vopred stanoveného programu a pomerne rýchlo prešiel až k diskusii. KV bude v ďalšom 4 ročnom období pracovať v rovnakom zložení ako v uplynulom, nakoľko žiadne iné návrhy z klubov neboli. Zmena nastane iba v pozícii kontrolóra, kde bol zvolený nový kandidát: Ján Grán. Prezident SSZ odovzdal vyznamenania za prácu pre SSZ týmto členom:

Zlatá medaila: Peter Mešťan, Ing. Jozef Borz

Strieborná medaila: Ľudovít Vilusz, Pavol Ďordik

Bronzová medaila: Anna Mešťanová, Jozef Vargoško

Na ocenenie "Zlatým terčom SSZ" boli navrhnutí: Ján Mlynarčík a Zdenek Mastilák

Diskusia bola pomerne bohatá, kde každý delegát prispel svojim príspevkom na rôznu tému. Väčšinou bola reakcia priamo od p. prezidenta. Na záver p.Maňo poďakoval prítomným za bezproblémový priebeh a staronový výbor môže pokračovať v ďalšej činnosti v nasledujúcom období.


 
Zápisnica s uznesením z krajskej konferencie

 

Posledná aktualizácia

23. 4. 2019

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka