Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Športovostrelecký klub Podhradová KošiceHľadať
 
 

Archív článkov

Extraliga 3.kolo vzduchové zbrane, Košice 10.-11.02.2007

V Košiciach pokračovala v športovej hale "Infinity" cez víkend v dňoch  10.-11.02.2007 dvojkolom Extraliga v športovej streľbe zo vzduchových zbraní. Boli to zároveň posledné nominačné preteky o postup na Majstrovstvá SR, ktoré sa uskutočnia nasledujúci víkend v Nitre. Zároveň ešte bolo možné u vybraných pretekárov bojovať o účasť na Majstrovstvách Európy, ktoré sa uskutočnia vo Francúzku. V minimálnom počte sa zúčastnili aj pretekári zo susedného Maďarska. Podmienky na streľbu boli vynikajúce za čo patrí poďakovanie organizátorom pretekov.

Zo strelcov nášho klubu sa najviac darilo Števovi Kováčovi, ktorý skončil na 2. a 4.mieste. Potvrdil tak svoje výborné ambície na blížiace sa Majstrovstvá Slovenska. Z našej CTM-ky bol najlepší pištoliar Janko Benko z klubu RD SNV, ktorý prvý deň skončil na 2.mieste. Ostatní ešte musia zabrať v tréningu, aby sme dosiahli na medailové pozície nasledujúci víkend.

Pozri si kompletnú výsledkovú listinu vo výsledkoch.


 

Posledná aktualizácia

23. 4. 2019

dnes je: 26.6.2019

meniny má: Adriána

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka