Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Športovostrelecký klub Podhradová KošiceHľadať
 
 

Archív článkov

Majstrovstvá kraja Košice v streľbe z guľových zbraní a Majstrovstvá SR nevidiacich športovcov v streľbe zo vzduchových zbraní, Košice 23.06.2007

V kľudnej atmosfére sa v jeden deň uskutočnili dve strelecké akcie. Svoje sili si na Majstrovstvách kraja zmerali strelci z guľových zbraní a zároveň na vzduchovkovej strelnici sa uskutočnili Majstrovstvá SR v streľbe "Nevidiacich športovcov". Aj keď navzájom úplne odlišný systém, predsa len mali spoločného menovateľa, ktorým bola športová streľba. "Krajské Majstrovstvá" boli zároveň nominačnými pretekmi na M SR, ktoré sa uskutočnia v Domaniži v dňoch 3.-5.8.2007. Aj keď bola pomerne nízka účasť, aj tak sme zaznamenali niekoľko slušných športových výsledkov. Z našich športovcov získal titul Peter Klobušovský v disciplíne ŠP 30+30 a veľmi dobre sa darilo bývalému vrcholovému športovcovi Petrovi Lehockému, krorý si bez problémov aj keď po dosť dlhej prestávke odniesol titul v disciplíne ĽM 60 v leže.

U nevidiacich športovcov sa zišla celá Slovenská špička. V kvalifikácii súťažilo 8 športovcov, kde potom do samotnej súťaže postúpili 4 najlepší. Najlepšie sa napokon darilo Štefanovi Kopčíkovi z Popradu, ktorý získal titul Majstra Slovenska.

Výsledkové listiny z oboch súťaží si môžete pozrieť a stiahnuť vo výsledkových listinách. Nezabudnite pozrieť aj fotogalériu.


 

Posledná aktualizácia

23. 4. 2019

dnes je: 26.6.2019

meniny má: Adriána

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka