Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Športovostrelecký klub Podhradová KošiceHľadať
 
 

Archív článkov

Majstrovstvá SR v športovej streľbe zo vzduchových zbraní, Nitra 16.-18.02.2007

Uplynulý víkend sa v Nitre konali medzinárodné Majstrovstvá SR v športovej streľbe zo vzduchových zbraní. Súčasťou týchto pretekov bola na druhý deň v nedeľu súťaž o pohár Primátora mesta Nitra. Naši kluboví strelci ako aj členovia našej CTM-ky samozrejme nemohli chýbať. Z nášho klubu nás reprezentovali Ján Adzima, Pavol Pukluš, Jakub Jandel, Silvia Neupauerová a Štefan Kováč v puškových disciplínach a jediný Peter Klobušovský v pištolových disciplínach.
Zo zahraničia sa zúčastnili iba strelci zo susedného Česka a Maďarska. Aj keď bola konkurencia silná naši sa vôbec nestratili. Titul "Majstra Slovenska si v kategórii kadetov vybojoval Štefan Kováč (na obr.) výkonom 580 bodov. Na 5. mieste medzi kadetkami skončila Silvia Neupauerová výkonom 372 bodov. Zo strelcov našej CTM-ky sa zúčastnili pištoliari Ján Benko, Denis Kuzl, Patrik Korínek a Dominika Garančovská, z puškárov to boli Janka Hyblerová, Katarína Grečnárová a Katarína Dujavová. Ani tu sme neodišli bez medailí, keď výborným výkonom 391 bodov zvíťazila vo vzduchovej puške medzi kadetkami Katka Grečnárová a na 2.mieste medzi kadetmi v pištoli skončil Janko Benko výkonom 564 bodov. Výborným výkonom 389 bodov skončila Katka Dujavová v puške mdzi juniorkami na 4. mieste. Vôbec sa nedarilo Dominike Grančovskej, ktorá mala slušne rozbehnutú sezónu (vyhrala dlhodobú súťaž LTM zo vzduchových zbraní 2006/2007), avšak absencia na tréningoch spôsobila hlboký prepad a jej najhoršie výsledky v tejto sezóne. Sklamaním boli aj výsledky Jána Adzimu, ktorý pravidelne dokazoval svoju dobrú výkonnosť, avšak posledná sezóna mu nejde tak ako by sme si to želali.

Aktuálne foto z akcie pozri vo fotogalérii.


 

Posledná aktualizácia

23. 4. 2019

dnes je: 26.6.2019

meniny má: Adriána

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka