Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Športovostrelecký klub Podhradová KošiceHľadať
 
 

Archív článkov

Slávka Imrichová obhájila titul "Majsterky SR" vo viacboji za rok 2010

Organizátori z Príbeliec hostili tohto roku 4. 9. 2010 v sobotu pretekárov, ktorí si vybojovali nomináciu na M SR vo "viacboji". Celkove 14 družstiev v kategŕii mužov, 3 družstvá v kategórii žien, 6 mužov jednotlivcov a 2 ženy jednotlivkyne bojovali o tituly. Naše farby hájilo družstvo v zložení Dušan Krankus, Peter Brugoš, Karol Hruška a jednotlivci Ján Lučkay a minuloročná víťazka v kategórii žien Slávka Imrichová. Naše ciele boli veľmi skromné - "bez titulu sa domov nevrátiť". To platilo hlavne v kategórii žien. A keďže Slávka má doma tri školopovinné deti nemohla si dovoliť tento cieľ nesplniť. Potvrdila tak znova, že je v tejto disciplíne medzi ženami najlepšia výkonom ešte vyšším ako minulého roku a určite by sa nemusela hanbiť ani v mužskej kategórii.

Ani naši muži sa však nestratili. Skončili celkove na 6. mieste a nechýbalo veľa a mohli siahať aj po medaili. Veď rezervy na to určite majú. Z jednotlivcov najlepšie obstál Peter Brugoš, ktorý obsadil 8. miesto.

Pozri si kompletné výsledky vo výsledkových listinách.


 

Posledná aktualizácia

23. 4. 2019

dnes je: 26.6.2019

meniny má: Adriána

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka