Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Športovostrelecký klub Podhradová KošiceHľadať
 
 

Archív článkov

Sústredenie talentovanej mládeže, Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica 11. - 15. 10. 2009

Ukončenie guľovej sezóny 2009 po Majstrovstvách SR v Domaniži dáva každoročne priestor športovcom nielen na relax, ale aj na získanie nových síl do ďalšej sezóny. Na základe plánu činnosti aj tento rok náš klub zorganizoval kondično - regeneračné sústredenie pre športovcov CTM, ku ktorým sa pridali aj vybraní športovci mládeže z regiónu východného a z časti stredného Slovenska v celkovom počte 19 športovcov a 5 trénerov. Pri výbere boli prioritou výsledky z M SR mládeže vo vzduchových zbraniach a M SR v guľových zbraniach.
Hotel Slovan v Tatranskej Lomnici nám poskytol nie len výborné ubytovanie a stravovanie, ale aj každodenný relax a oddych v bazéne po absolvovaní náročného dňa. Vysokohorská turistika bola prioritou denného programu. Šoda, že nám neprialo počasie, ktoré bolo sychravé a daždivé a k tomu sa pridal miestami aj prudký vietor. No aj napriek tomu športovci získali patričný základ kondičnej prípravy. Zažili sme aj prvý tohtoročný sneh, ktorého naváľalo za posledný deň skoro pol metra. Bol to prekrásny zážitok. Využili sme aj telocvičňu miestnej základnej školy, kde si športovci zmerali svoje sily v kondičných testoch. Na záver už tradične sme absolvovali relax v Aquacity v Poprade.
Pozrite si foto z podujatia vo fotogalérii.


 

Posledná aktualizácia

23. 4. 2019

dnes je: 26.6.2019

meniny má: Adriána

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka