Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Športovostrelecký klub Podhradová KošiceHľadať
 
 

Archív článkov

Veľká cena o "ZLATÝ NÁBOJ - Memoriál Františka IMRICHA", Košice 18. - 19. 7. 2009

Už po 4 krát sa  na našej strelnici v Košiciach stretli strelci z celého Slovenska, aby si zmerali sily v streleckom trojboji "o Zlatý náboj". Tento rok bol výnimočný tým, že toto podujatie sme rozšírili o súťaž, ktorá prebehla v sobotu "Memoriál Františka Imricha". Fero bol dlhoročný člen nášho klubu avšak v januári ho nečakane skolila choroba, s ktorou bojoval. Aj touto cestou mu patrí poďakovanie za všetko, čo v prospech klubu, ale aj strelectva dokázal urobiť.
Atmosféra pretekov bola výnimočná. Za priaznivého slnečného počasia sme začali v sobotu podľa propozícii. Tak ako každý rok aj tohoto roku bola naplánovaná recepcia po ukončení súťažných disciplín v sobotu. Navyše bol samostatne hodnotený v sobotu "Memoriál Františka Imricha" za súčet v pištoli a revolveri.  Neodmysliteľnou časťou recepcie bola bohatá tombola, na ktorú sa každý tešil najviac. Klincom sobotňajšieho programu bolo pečené prasiatko.

Strelci sa však v mysli už pripravovali na nedeľu, kedy súťaž pokračovala ďalšími dvoma disciplínami. Veď išlo o "Zlatý náboj". Z predošlých víťazov boli v hre dvaja, Nakoľko Peťo Bahník sa v sobotu z pracovných dôvodov nemohol zúčastniť. Nakoniec však zvíťazil Jozef Pavlovčík výkonom 1257 bodov (na obr. s hlavnou cenou) s tesným náskokom pred Jozefom Jancekom 1252 bodov (víťaz 1.ročníka) a zapísal sa tak do histórie víťazov ako 4. víťaz. 

Vďaka patrí všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a priebehu podujatia, ale hlavne sponzorom, ktorí podporili túto myšlienku nie len finančne, ale aj svojou aktívnou účasťou. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník, ktorý nám prinesie ešte lepšiu atmosféru a ešte kvalitnejšiu účasť.

Pozrite si atmosféru z časti fotiek vo fotogalérii. Kompletné foto si môžete vyžiadať na našom E-maili: sskp@sskpodhradova.sk. Výsledky si stiahnite vo výsledkových listinách.

Ing. Jozef Maňo, predseda klubu

 

Posledná aktualizácia

23. 4. 2019

dnes je: 26.6.2019

meniny má: Adriána

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka